Юрій ВІРТ: «Рано повірили у перемогу»

Юрій ВІРТ: «Рано повірили у перемогу»

Післяматчевий коментар головного тренера «Вереса» Юрія Вірта:

— Матч можна розділити на дві частини: до вилучення і після. До вилучення ми контролювали хід гри і забили гол. А після вилучення — зупинилися. Рано повірили в перемогу. Це дивно, бо ми грали проти дуже хорошої команди. Сьогодні ми загубили два очки.

Занадто багато помилок наробили у заключній двадцятихвилинці. Суперник зрівняв рахунок і міг забити ще. Так не можна грати. Тим паче, у чисельній більшості. Тому є багато претензій до футболістів щодо гри у заключні 20 хвилин.

— Олександр Бабич сказав, що саме його команда контролювала гру і що на полі був лише «Маріуполь»…

— Я не буду коментувати слова Олександра Бабича. Можу лише сказати, що до вилучення свого гравця жодного гольового моменту «Маріуполь» біля наших воріт не створив.

— Чому вирішили провести такі пізні заміни?

— Так вирішив. Ті хто вийшли на заміну — не такі швидкі. Вважав, що Волошинович і Федорчук принесли б у той момент більше користі на полі.

— Що з Євгеном Пасічем? Він був у старті у заявці на гру, але не вийшов на поле.

— На передматчевій розминці в нього виникли проблеми із заднею поверхнею бедра. Вирішили ним не ризикувати.

— «Верес» відібрав очки у «Динамо», але втратив у домашніх матчах зі «Сталлю» і «Маріуполем». Чи не вважаєте, що саме перемоги над прямими конкурентами — важливіші у боротьбі за першу шістку?

— Повністю з Вами згоден. Нам потрібно докласти максимум зусиль, аби обіграти «Олександрію» і «Олімпік». Зробимо висновки після сьогоднішньої гри.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности ресурса Slototop База мероприятий Киева и областных центров Мужские ботинки известных брендов по доступным ценам Изобилие игровых автоматов — выбор развлечений по своему вкусу Ставки на спорт по прогнозам от лучших букмекеров