Юрій ВІРТ: «Рано повірили у перемогу»

Юрій ВІРТ: «Рано повірили у перемогу»

Післяматчевий коментар головного тренера «Вереса» Юрія Вірта:

— Матч можна розділити на дві частини: до вилучення і після. До вилучення ми контролювали хід гри і забили гол. А після вилучення — зупинилися. Рано повірили в перемогу. Це дивно, бо ми грали проти дуже хорошої команди. Сьогодні ми загубили два очки.

Занадто багато помилок наробили у заключній двадцятихвилинці. Суперник зрівняв рахунок і міг забити ще. Так не можна грати. Тим паче, у чисельній більшості. Тому є багато претензій до футболістів щодо гри у заключні 20 хвилин.

— Олександр Бабич сказав, що саме його команда контролювала гру і що на полі був лише «Маріуполь»…

— Я не буду коментувати слова Олександра Бабича. Можу лише сказати, що до вилучення свого гравця жодного гольового моменту «Маріуполь» біля наших воріт не створив.

— Чому вирішили провести такі пізні заміни?

— Так вирішив. Ті хто вийшли на заміну — не такі швидкі. Вважав, що Волошинович і Федорчук принесли б у той момент більше користі на полі.

— Що з Євгеном Пасічем? Він був у старті у заявці на гру, але не вийшов на поле.

— На передматчевій розминці в нього виникли проблеми із заднею поверхнею бедра. Вирішили ним не ризикувати.

— «Верес» відібрав очки у «Динамо», але втратив у домашніх матчах зі «Сталлю» і «Маріуполем». Чи не вважаєте, що саме перемоги над прямими конкурентами — важливіші у боротьбі за першу шістку?

— Повністю з Вами згоден. Нам потрібно докласти максимум зусиль, аби обіграти «Олександрію» і «Олімпік». Зробимо висновки після сьогоднішньої гри.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие футбольные поля для тренировок чемпионов Тематические пляжи острова Сентоза Кто владеет информацией, тот владеет миром Обворожительная мебель из натурального дерева Лучшие игры 777 бесплатно на сайте онлайн-казино Вулкан