• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Юрій ВІРТ: «Рано повірили у перемогу»

Юрій ВІРТ: «Рано повірили у перемогу»

Післяматчевий коментар головного тренера «Вереса» Юрія Вірта:

- Матч можна розділити на дві частини: до вилучення і після. До вилучення ми контролювали хід гри і забили гол. А після вилучення - зупинилися. Рано повірили в перемогу. Це дивно, бо ми грали проти дуже хорошої команди. Сьогодні ми загубили два очки.

Занадто багато помилок наробили у заключній двадцятихвилинці. Суперник зрівняв рахунок і міг забити ще. Так не можна грати. Тим паче, у чисельній більшості. Тому є багато претензій до футболістів щодо гри у заключні 20 хвилин.

- Олександр Бабич сказав, що саме його команда контролювала гру і що на полі був лише «Маріуполь»...

- Я не буду коментувати слова Олександра Бабича. Можу лише сказати, що до вилучення свого гравця жодного гольового моменту «Маріуполь» біля наших воріт не створив.

- Чому вирішили провести такі пізні заміни?

- Так вирішив. Ті хто вийшли на заміну - не такі швидкі. Вважав, що Волошинович і Федорчук принесли б у той момент більше користі на полі.

- Що з Євгеном Пасічем? Він був у старті у заявці на гру, але не вийшов на поле.

- На передматчевій розминці в нього виникли проблеми із заднею поверхнею бедра. Вирішили ним не ризикувати.

- «Верес» відібрав очки у «Динамо», але втратив у домашніх матчах зі «Сталлю» і «Маріуполем». Чи не вважаєте, що саме перемоги над прямими конкурентами - важливіші у боротьбі за першу шістку?

- Повністю з Вами згоден. Нам потрібно докласти максимум зусиль, аби обіграти «Олександрію» і «Олімпік». Зробимо висновки після сьогоднішньої гри.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Высокие коэффициенты на ставки в киберспорте от GGbet Как сделать ставки на Дота 2 успешнее? Ставки на популярные матчи Дота 2 Секрети букмекерської контори Паріматч розкриває сайт Stavki.ua На что необходимо обратить внимание при анализе команд Дота2

Последние новости