Орест ЛЕБЕДЕНКО: «Можу огризнутися до Федецького»

Орест ЛЕБЕДЕНКО: «Можу огризнутися до Федецького»

Захисник «Карпат» Орест Лебеденко підсумував рік, що минає.

– Оресте, тебе відносно недавно викликали до молодіжної збірної України. Опиши свої емоції в момент, коли ти вперше дізнався про це?
– Чесно, я був дуже здивований. Не очікував цього. Це була 11 година вечора, я вже лежав у ліжку й засинав. І раптом приходить смс. Я був дуже радий. Ці емоції нереально передати.

– Як тебе сприйняли в команді?
– Добре. Я знав всіх хлопців, декого навіть особисто. Багато було наших львівських, які зараз грають в «Динамо» і «Шахтарі». Все було класно.

– А чи пам’ятаєш ти свій дебют за основу «Карпат»?
– Звичайно пам’ятаю. Це був матч проти «Динамо». Запам’ятається він мені, напевно, на все життя як дебют, і як погана гра, бо програвати з таким рахунком зовсім не весело. Потім повертатися додому і переварювати це все теж важко. Дуже неприємно було. Але радий, що дебютував.

– Хто з гравців «Карпат» є наставником для тебе?
– Звичайно, що Артем Федецький. У мене з ним особливі стосунки. Ми добре спілкуємось і товаришуємо. І як він на мене може накричати в певному моменті, так і я можу трішки огризнутися до нього. Він мені, як тато, якщо чесно.

– Як команда сприйняла раптову зміну тренера?
– Не можу сказати, що щось сильно змінилось. В колективі все добре.

– Остання гра проти «Динамо». Чого, на твою думку, не вистачає «Карпатам» для того, щоб забивати?
– Можливо, спокою в атаці. У грі проти такої команди у нас були моменти і просто потрібно було їх реалізувати. От забий ми в першому моменті і доля зустрічі зміниться. Проти таких команд як «Динамо» потрібно в першу чергу показувати агресію і тоді буде результат.

– Чи пам’ятаєш свій перший гол, забитий за основу?
– Так. Перший гол я забив у ворота Германа Пенькова. Він тоді виступав за «Сталь», а тепер грає у нашій команді. Ми обоє ще досі згадуємо цей момент і жартуємо. Він каже, що міг взяти цей м’яч. А я відповідаю: «Міг, але не взяв» (сміється).

– Ти молодий та перспективний футболіст. З часом мрієш пограти десь не в Україні?
– Знаєте, життя може скластися так, що я можу опинитись будь-де. Тут все залежить від мене – усе в моїх руках. Мені дуже подобаються чемпіонати Бельгії та Нідерландів.

– У тебе, як у молодого футболіста, має бути кумир. На кого рівняєшся серед гравців?
– Серед гравців мені подобається Марсело. Також дуже люблю Мессі, тому в дитинстві я хотів бути нападником.

– Коли і хто перекваліфікував тебе у захисники?
– Олег Іванович Бойчишин. Він тренував мене в 10 класі. Тоді в команді не було лівого захисника. У нападі в мене не все складалося і він сказав, щоб я спробував себе у захисті. Дякую йому за те, що перемістив мене на іншу позицію.

– Можливо хочеш звернутися до уболівальників?
– Так. Вибачте нас. Ми стараємось, ми чогось прагнемо, але поки не виходить. Дуже вам дякую за підтримку і за те, що ви завжди з нами. Вибачте за наші результати. Ми обіцяємо надалі старатись і покращити їх.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На что следует обращать внимание при выборе казино Сайт kannabusiness.club - обзор и отзывы Где учат зарабатывать на спортивных ставках Ставки на World of Tanks Аналитика по футболу для ставок

Последние новости