Стартує набір волонтерів-рекрутерів для фіналу Ліги чемпіонів-2018

Стартує набір волонтерів-рекрутерів для фіналу Ліги чемпіонів-2018

У середині листопада офіційно стартує кампанія набору волонтерів, які допомагатимуть в організації фіналів найпрестижнішого клубного турніру Європи. Передуватиме цій події набір 15-ти волонтерів-рекрутерів, які візьмуть безпосередню участь у відборі та підготовці волонтерів.
Ці люди допомагатимуть менеджеру волонтерів UCLF 2018 у кампаніях з комунікації та рекрутингу, братимуть участь в ефективній промо-кампанії, виборі та інтерв'ю кандидатів на волонтерську програму, спрямовану забезпечити високий рівень організації та супроводу вищевказаних заходів.
Основні вимоги: досвід волонтерства або робота в рекрутинговій сфері, вільне володіння українською та англійскою мовами.
Період роботи: з 13 листопада 2017 по 7 травня 2018 року.
Орієнтовний час роботи: до 16 годин протягом тижня, включаючи вихідні дні.
Кандидатам, що підходять вищевказаним вимогам, прохання надсилати свої резюме англійською мовою до 10 листопада 2017 року за адресою: volunteer2018@ffu.org.ua.
Детальніше про програму можна дізнатися тут.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Тематические пляжи острова Сентоза Кто владеет информацией, тот владеет миром Обворожительная мебель из натурального дерева Лучшие игры 777 бесплатно на сайте онлайн-казино Вулкан Где в Киеве взять в прокат или арендовать автомобиль