СІЛАС: «Цей тиждень – найкращий у моїй кар’єрі»

СІЛАС: «Цей тиждень – найкращий у моїй кар’єрі»

Півзахисник «Зорі» Сілас поділився враженнями від поєдинків з «Динамо» (4:4) та «Атлетіком» (1:0).

«Я ще досі перебуваю у захваті. Це була одна з найбільш захоплюючих ігор, які у мене коли-небудь були. Без сумніву, цей тиждень — найкращий у моїй кар’єрі. Це були два великі матчі, з двома великими командами.
Юрій Миколайович мені сказав, щоб я йшов пробивати цей штрафний. Я мав впевненість в тому, що я зможу забити. Я був дуже радий забити, адже рахунок став рівним. Удар — моя сильна сторона.
Я не думаю, що у нас був поганий перший тайм. Ми грали добре, але допустили помилки, і «Динамо» скористалося ними. У другому таймі ми були змушені йти усіма силами вперед, щоб спочатку скоротити результат, а потім, можливо, і зовсім виграти цю гру. Можу з впевненістю сказати, що цей матч прирівнюється до перемоги», — сказав Сілас.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Швеция наконец-то пришла к тому, чтобы начать лицензировать виртуальные клубы Вкусный и полезный протеин Почему украинские игроки так часто становятся клиентами клуба Вулкан? Хозяева играли на победу, чтобы вернуться в лидирующую группу чемпионата неудачников Лучшие футбольные поля для тренировок чемпионов

Последние новости