Роман ЯРЕМЧУК: «Олександрії до снаги поборотися за бронзові медалі»

Роман ЯРЕМЧУК: «Олександрії до снаги поборотися за бронзові медалі»

Нападник «Динамо» Роман Яремчук напередодні матчу проти «Олександрії», у складі якої він виступав на правах оренди, поділився очікуваннями від майбутньої гри.

- Я знаю, що буде важкий матч, тому що «Олександрія» - дуже міцна команда, у них дуже хороша оборона, тренер вибудовує її компактно, футболісти грають щільно. Тож ми готуємося найсерйознішим чином. У вівторок нам дали вихідний, а з середи розпочали безпосередню підготовку до матчу. Тренувалися за планом в одноразовому режимі.

- Ви провели в «Олександрії» першу частину чемпіонату, чи залишилися у цій команді друзі та знайомі?
- Звісно. Багато з ким із хлопців досі спілкуємося. «Олександрія» - дуже близька для мене команда, можна сказати, рідна у певному сенсі. Частинка мого серця залишилася там. Я, дійсно, добре знаю усіх хлопців, а про період, проведений у цій команді залишилися хороші, теплі спогади.

- Майбутній суперник іде на четвертому місці, це заслужена позиція для вашої колишньої команди?
- Вважаю, олександрійці знаходяться на тому місці, на якому мають знаходитися. На мою думку, їм до снаги поборотися за бронзові медалі, якщо вони наберуть очки у важливих матчах. Команда розвивається, знаходиться на вірному шляху, тож у них усе попереду. На те, щоб виступати у Лізі Європи, вони точно заслуговують.

- Нинішній суперник вибивав «Динамо» із Кубку України та відбирав очки у чемпіонаті...
- Дуже складно грати із командами, які більшість часу проводять в обороні. Щоправда, проти «Динамо» майже усі так грають. «Олександрія» у захисті діє дуже добре, нам важко його розкривати, тому і виходять такі результати. Потрібно добре вивчити суперника, серйозно налаштуватися та забити якомога швидше, щоб далі грати спокійно.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На что следует обращать внимание при выборе казино Сайт kannabusiness.club - обзор и отзывы Где учат зарабатывать на спортивных ставках Ставки на World of Tanks Аналитика по футболу для ставок

Последние новости