Матчі України проти Казахстану розпочнуться о 19:00

Матчі України проти Казахстану розпочнуться о 19:00

Сьогодні в рамках засідання Ради Федерації державний тренер з хокею з шайбою Олександр Буткевич доповів щодо програми підготовки національної збірної команди України в сезоні 2017-2018 років.
«За пропозицією тренерського штабу національної збірної було сформовано план-календар, згідно якого ми зараз працюємо. 8 грудня команда розпочне перший етап підготовки. Після трьох тренувальних днів команда проведе два контрольні поєдинки з національною збірною командою Казахстану. Матчі відбудуться 12 та 13 грудня на льоду арени «Термінал» у Броварах. Час початку матчів – 19:00», – повідомив Олександр Буткевич.
Також Олександр Вікторович повідомив, що у лютому в планах команди участь в міжнародному турнірі Baltic Challenge Cup у Латвії (суперники – Латвія В, Литва та Естонія).
А безпосередньо перед початком чемпіонату світу національна збірна проведе у столиці Угорщини Будапешті спаринги з командами Польщі (16 квітня) та Угорщини (18 квітня).
Нагадаємо, що чемпіонат світу, в якому братиме участь національна збірна команда України, відбудеться з 22 по 28 квітня у литовському місті Каунасі. Суперниками команди Олександра Савицького на світовій першості будуть команди Японії, Литви, Хорватії, Естонії та Румунії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На что следует обращать внимание при выборе казино Сайт kannabusiness.club - обзор и отзывы Где учат зарабатывать на спортивных ставках Ставки на World of Tanks Аналитика по футболу для ставок

Последние новости