Динамо – Ворскла: господарі у синьому, гості – в білому

Динамо – Ворскла: господарі у синьому, гості – в білому

У день гри «Динамо» — «Ворскла» у конференц-залі НСК «Олімпійський» відбулася традиційна передматчева нарада з організаційних питань за участі представників служб, задіяних на матчі.
На нараді поміж іншого було затверджено, у яких комплектах форми проведуть гру обидві команди. Господарі поля зіграють у синій формі (голкіпер – у зеленій), а гості – у білій (голкіпер – у червоному) арбітри одягнуть екіпірування жовтого кольору.
Відзначимо, що гості прибули до Києва, із Полтави автобусом, як завжди, напередодні поєдинку. Команда розмістилася у традиційному місці під час приїздів до столиці – «Президент Готелі», що знаходиться у центрі нашого міста.
Додамо також, що у продажу ще є квитки у більшість секторів стадіону. Тож ті шанувальники футболу, які до останнього вагалися, ще мають можливість придбати квиток та потрапити на матч.
Матч «Динамо» — «Ворскла» відбудеться 5-го листопада на НСК «Олімпійський». Стартовий свисток арбітра Ярослава Козика пролунає о 19.30.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где покупать L-карнитин по хорошей цене? БК Лига Ставок: что известно о букмекере? Самый интересный портал про спорт в Днепре Кроссовки для повседневной жизни с гарантией Ваши автоматы Удачи всегда с вами

Последние новости