Сергій СИДОРЧУК: «Потрібно думати позитивно»

Сергій СИДОРЧУК: «Потрібно думати позитивно»

Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук відповів на запитання журналістів у рамках передматчевої прес-конференції зі швейцарським «Янг Бойз».

— Наскільки психологічно вдалося переключитися після матчу в Одесі?
— Це два різних турніри. Тренерський штаб через день зробив розбір гри, показав наші помилки, й, сподіваюся, в подальшому ми не повторюватимемо їх. Що стосується психологічного стану, то почуваємося добре.

— Які думки про «Янг Бойз»?
— Взагалі, думати потрібно позитивно. Що стосується особисто мене, то хочеться взяти невеликий реванш за ту поразку, яка вибила нас із Ліги чемпіонів, і налаштовуємося лише на перемогу, тому що завдання – вийти з групи з першого місця.

— Якщо вірити статистиці, у матчі з «Чорноморцем» ви були одним із найкращих. Як оціните свою гру як в Одесі, так і загалом в останніх матчах?
— Що стосується статистики, то цифри бувають оманливими. Приміром, другий гол в Одесі було забито через мою помилку… Також у цьому контексті я завжди наводжу приклад виїзного матчу з «Порту» в Лізі чемпіонів, в якому ми виграли 2:0, але командний відсоток браку був 35%. Тож цифри не завжди кажуть правду.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самый интересный портал про спорт в Днепре Кроссовки для повседневной жизни с гарантией Ваши автоматы Удачи всегда с вами Игровые слоты онлайн бесплатно Быстрые кредиты онлайн за считанные минуты

Последние новости