• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Dynamo Kyiv Esports: «Кіберспортсмен першим порушив умови контракту»

Dynamo Kyiv Esports: «Кіберспортсмен першим порушив умови контракту»

Днями, відомий український відеоблогер Руслан «ruha» Сорока звинуватив кіберспортивний клуб Dynamo Kyiv Esports у невиплаті заробітної платні за 2 місяці. В Dynamo Kyiv Esports прокоментували інцидент.

«В усьому світі активно розвивається новий вид спорту — кіберспорт. Найновіший тренд — створення кіберспортивних клубів на базі відомих футбольних клубів.

Такі клуби є в «Монако», ПСЖ, «Вольфсбурга», «Еспаньола», Валенсії, Манчестер Сіті та інших футбольних брендів. Тому стоворення кіберспортивної команди Dynamo Kyiv Esports — це крок в ногу з часом. Ми перші, хто зробив це в Україні.

Проте треба розуміти, що Dynamo Kyiv Esports — не є структурним підрозділом футбольного клубу Динамо Київ, ми діємо на підставі партнерського договору, а претензії Руслана Сороки направлені саме нам, а не легендарному футбольному клубу.

Наша кіберспортивна команда створена нещодавно. Першим професіоналом став чемпіон України Віталій Муха. Але один гравець — це ще не команда. Ми шукали ще одного гравця, і вирішили надати шанс відомому 20-річному відеоблогеру Руслану Сороці стати професіональним кіберспортсменом, який би міг не тільки допомогти команді, а ще й взяв би участь в нелегкій справі — популяризації цього виду спорту серед молоді.

Проте молодий хлопець вже через місяць почав систематично порушувати рекламні та інші умови контракту. Саме через це ми перестали платити йому заробітню платню. Своєю ж промовою, яку розповсюдили ЗМІ, Руслан порушив декілька важливих пунктів контракту, а саме пункти, що стосуються конфіденційності та можливості публічних заяв. Тому це вже привід для розторгнення контракту з нашого боку.

Ми до останнього вірили, що Руслан зможе стати професіоналом, намагалися надоумити його виконувати контрактні зобов'язання, але цього не сталося. Тому ми змушені припинити співпрацю з ним.» – прокоментували ситуацію в eFCDK.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие футбольные поля для тренировок чемпионов Тематические пляжи острова Сентоза Кто владеет информацией, тот владеет миром Обворожительная мебель из натурального дерева Лучшие игры 777 бесплатно на сайте онлайн-казино Вулкан

Последние новости