• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Dynamo Kyiv Esports: «Кіберспортсмен першим порушив умови контракту»

Dynamo Kyiv Esports: «Кіберспортсмен першим порушив умови контракту»

Днями, відомий український відеоблогер Руслан «ruha» Сорока звинуватив кіберспортивний клуб Dynamo Kyiv Esports у невиплаті заробітної платні за 2 місяці. В Dynamo Kyiv Esports прокоментували інцидент.

«В усьому світі активно розвивається новий вид спорту — кіберспорт. Найновіший тренд — створення кіберспортивних клубів на базі відомих футбольних клубів.

Такі клуби є в «Монако», ПСЖ, «Вольфсбурга», «Еспаньола», Валенсії, Манчестер Сіті та інших футбольних брендів. Тому стоворення кіберспортивної команди Dynamo Kyiv Esports — це крок в ногу з часом. Ми перші, хто зробив це в Україні.

Проте треба розуміти, що Dynamo Kyiv Esports — не є структурним підрозділом футбольного клубу Динамо Київ, ми діємо на підставі партнерського договору, а претензії Руслана Сороки направлені саме нам, а не легендарному футбольному клубу.

Наша кіберспортивна команда створена нещодавно. Першим професіоналом став чемпіон України Віталій Муха. Але один гравець — це ще не команда. Ми шукали ще одного гравця, і вирішили надати шанс відомому 20-річному відеоблогеру Руслану Сороці стати професіональним кіберспортсменом, який би міг не тільки допомогти команді, а ще й взяв би участь в нелегкій справі — популяризації цього виду спорту серед молоді.

Проте молодий хлопець вже через місяць почав систематично порушувати рекламні та інші умови контракту. Саме через це ми перестали платити йому заробітню платню. Своєю ж промовою, яку розповсюдили ЗМІ, Руслан порушив декілька важливих пунктів контракту, а саме пункти, що стосуються конфіденційності та можливості публічних заяв. Тому це вже привід для розторгнення контракту з нашого боку.

Ми до останнього вірили, що Руслан зможе стати професіоналом, намагалися надоумити його виконувати контрактні зобов'язання, але цього не сталося. Тому ми змушені припинити співпрацю з ним.» – прокоментували ситуацію в eFCDK.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть и зарабатывать в онлайн казино Vulkan Pobeda — что может быть проще Оригинальная одежда, обувь и аксессуары от именитых европейских брендов Спортивный клуб единоборств в Киеве Nikko Fight Club: тренировки для молодости, здоровья и красоты Наколенники ортопедического назначения: купить качественный бандаж Онлайн трансляция футбольных матчей, лучший вариант для фанатов игры

Последние новости