Race Nation-2017 — фінал сезону в Україні

Race Nation-2017 — фінал сезону в Україні

21 жовтня на популярному гірськолижному курорті «Буковель», який знаходиться в селі Паляниця Івано-Франківської області, відбудуться заключні в нинішньому сезоні змагання на витривалість «Race Nation». Забіги в Карпатах зберуть найсильніших атлетів України! Кращий з кращих має можливість виграти унікальний приз — 40 000 гривень! На спеціальних трасах, прокладених на гірських карпатських схилах, для створення яких були залучені професійні спортсмени та керівники елітних силових спецпідрозділів, виступлять близько чотирьохсот найбільш підготовлених учасників. Спостерігати за незабутніми емоціями фінальної гонки сезону будуть близько тисячі глядачів.
Race Nation-2017 — фінал сезону в Україні Традиційно на спортсменів чекає ЗАБІГ СИЛИ (5 км і 20 перешкод) і ЗАБІГ ВОЛІ (10 км і 25 перешкод). А найвідчайдушніших і найбільш витривалих учасників Race Nation в Буковелі чекає божевільний ЗАБІГ ULTRA (40 км і 40 перешкод). Забіги «сили» і «волі» пройдуть виключно в категорії «ELITE». Вона розрахована на найбільш підготовлених учасників. Лідери забігу отримають грошові призи та можливість взяти участь в наступних забігах безкоштовно.
Race Nation-2017 — фінал сезону в Україні «Гонка в Буковелі — це апогей бігових змагань країни. Тут ми побачимо головний цвіт нації. Сюди приїдуть наші найсильніші учасники і ми зробимо все можливе, щоб вони були приємно здивовані. Забіг ULTRA буде фізично найскладнішим стартом в країні. У цьому забігу визначиться абсолютний чемпіон Race Nation в Україні. За перше місце переможець отримає 40 тисяч гривень», — заявив організаторт «Race Nation» Юрій Подлєсний. Перед кожним забігом організатори влаштовують спеціальні відкриті тренування та майстер-класи, в рамках яких кожен учасник має можливість отримати консультацію з фізичної підготовки і системі харчування.
Race Nation-2017 — фінал сезону в Україні Зареєструватися і отримати докладну інформацію ви зможете на офіційному сайті проекту «Race Nation». «ГОНКА НАЦІЇ»: пишайся СОБОЮ!

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ближайшие два матча могут определить судьбу Сарри Где купить одежду для тенниса SuperSlots официальный сайт для ваших развлечений Онлайн-казино Вулкан Неон – отличный выбор для любителей азартных игр Китайские копии телефонов Samsung

Последние новости