Олександр ГОЛОВКО: «Критика в ЗМІ впливає на Коваленка»

Олександр ГОЛОВКО: «Критика в ЗМІ впливає на Коваленка»

Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко поділився враженнями після гри кваліфікації ЧЄ-2019 проти команди Нідерландів, що закінчилася з рахунком 1:1.
Підтримка 12-го гравця
Наставник «синьо-жовтих» відзначив підтримку глядачів, які прийшли вболівати за «молодіжку» на «Оболонь-Арену».
«Відчувалося, що люди хотіли подивитися майбутнє нашого футболу. На сьогоднішній момент, ті 11 гравців, що вийшли зі стартових хвилин, продемонстрували максимум», — розпочав Олександр Головко.
Нічия за грою
«Існують об’єктивні та суб’єктивні причини, які не дозволили нам сьогодні виграти. Обидві команди заслужили того, щоб набрати залікові бали».
Допомога з національної команди
«Сьогодні ми не виглядали цілісно. Ті чотири гравці, які приєдналися до нас з національної команди, були не в найкращому емоційному стані. Випускаючи їх з перших хвилин, ми ризикували, адже вони не пройшли з командою повноцінний збір».
«Менше запитань було щодо стану Олександра Зінченка. Андрій Лунін провів гідний матч. Були запитання щодо Віктора Коваленка: критика на його адресу у ЗМІ впливає на молодого хлопця. Артем Бєсєдін не має ігрової практики, утім він виклався на повну».
Оптимізм щодо наступних матчів
«Ми дивимося з впевненістю на майбутні матчі. У листопаді на нас чекає домашній поєдинок проти збірної Англії та зустріч командою Шотландії на виїзді. Очікуємо, що група футболістів, яка викликалася до національної збірної, пройде з нами повноцінний збір», — підсумував наставник українців.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Недорогие и популярные продукты спортивного питания Как воспитать футболиста? Как получить истинный заряд драйва Женские и мужские кроссовки Reebok по доступным ценам Бутсы для игры в футбол

Последние новости