Володимир РЕВА: «Збірній не вистачило футбольного прагматизму»

Володимир РЕВА: «Збірній не вистачило футбольного прагматизму»

Головний тренер національної збірної команди України Володимир Рева прокоментував нічию «синьо-жовтих» у першому матчі відбіркового циклу КС-2019 із командою Хорватії (1:1).

Про причини втраченої перемоги над Хорватією

Вся гра йшла за тим сценарієм, на який ми очікували. У першому таймі у нас було два моменти, в яких треба було забивати. Добре, що все-таки вдалося вразити ворота суперників з пенальті. Але ж можна було контролювати перебіг гри і чекати на дії хорваток в атаці. На жаль, нам не вистачило здорового футбольного прагматизму. Треба було не йти забивати другий гол, а не пропускати перший.

Однак першою причиною такого результату є майстерність гравців, а потім вже нефарт. У Дятел був феноменальний момент у першому таймі, з її досвідом та майстерністю потрібно вирішувати подібні епізоди, але чогось не вистачило. Як щодо контратаки хорваток, в якій ми пропустили м’яч: сталося як сталося. Є технологія доведення гри до логічного завершення. Потрібно було «сушити» гру і контролювати м’яч. Можливо, нашим захисникам не вистачило свіжості в ногах, аби зірвати результативну контратаку гостей.

Про плани на майбутнє

Вперше за час, що я провів на тренерському містку, у роздягальню команди після матчу зайшло керівництво ФФУ. Дівчата навіть спочатку не зрозуміли, що це за люди. Вони подякували футболісткам за гру та запевнили усіх, що будуть всебічно підтримувати жіночий футбол в країні. Якщо ми будемо використовувати «вікна» ФІФА для проведення товариських матчів, зможемо збалансувати ігрові кондиції команди.

Про перспективи у кваліфікації КС-2019

Кожна гра у цій кваліфікації для нас є фінальною, у цій групі немає прохідних матчів. Як усі мали можливість пересвідчитися, Хорватія – кваліфікована команда, яка може з успіхом як контролювати м’яч, так і зривати атаки. Потрібно готуватися та грати з будь-яким суперником – чи то Угорщина або Данія, або Швеція.

Данія трохи сильніша за Швецію на сьогоднішній день. Але ми будемо готуватися на 101% до протистоянь з ними.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Держи себя в форме: запишись на секцию дзюдо в Киеве Ставки на футбол на Sport – Booking.ru Ставки на спорт на сайте Sport – Booking.ru Критерии выбора проверенного каппера по ставкам на спорт Заработок на ставках: реальность или миф?

Последние новости