З Волині хочуть іти ще троє футболістів

З Волині хочуть іти ще троє футболістів

Одразу троє півзахисників «Волині» Юрій Романюк, Олександр Чепелюк та Артем Дудік хочуть розірвати контракти із клубом. Ряд гравців давно шукали можливості залишити Луцьк через незрозумілі перспективи місцевої команди та борги, які власники ФК постійно накопичують та повертають порціями. Також вище згадані футболісти, які лише через плачевний стан речей у клубі стали гравцями основи, а ще зовсім нещодавно виступали у «дублі» основної команди, нині ведуть боротьбу за підвищення заробітних плат. Нині конфлікт дійшов до критичної межі. Романюк, Чепелюк та Дудік не з’явилися у призначений час на збір команди, яка вирушала на матч третього туру першої ліги у Краматорськ.
Нині заборгованість по зарплаті перед футболістами сягнула 7 місяців, а відповідно до умов контрактів у разі виникнення піврічного боргу вони мають право на дострокове розірвання угоди та перехід в інші клуби без компенсації для ФК «Волинь». За останні роки луцька команда втратила таким чином десятки футболістів. Виною цьому дії власників клубу. Через невчасну виплату заробітної плати ФК «Волинь» постійно отримує позови від колишніх футболістів і втрачає можливість отримати хоч якісь кошти у клубну казну від їх трансферів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мир ставок приветствует вас Как пополнить счет в краш-игре Aviator: простые инструкции Какой спорт лучше для прибыльных ставок SkyHome – мини-отели в Киеве для комфортного и спокойного проживания Де купити всі необхідні фільтри для Мерседес Спрінтер — найкращі пропозиції від магазину «BUS-shop»

Последние новости