Владислав КУЛАЧ: «К игре с Шахтером все будут в хорошей форме»

Владислав КУЛАЧ: «К игре с Шахтером все будут в хорошей форме»

Новачок ворсклян Владислав КУЛАЧ, покликаний зміцнити атаку команди Василя Сачка, розповів про адаптацію у новому колективі.
— Встигли здружитися з колективом за два тижні словенських зборів?
— Я був знайомий із багатьма хлопцями, а з іншими дуже швидко роззнайомилися, знайшли спільну мову. Команда добре підготувалася. До гри з «Шахтарем» залишається усього кілька днів. Думаю, до матчу всі будуть в хорошій формі. Сподіваюсь, зможемо показати хороший футбол. Є бажання порадувати вболівальників і себе хорошим результатом.
— Який емоційний стан перед таким відповідальним матчем?
— Все добре, робота у нас відбувається в задоволення. Сезон тільки розпочинається. В ньому буде багато позитивних емоцій для всієї команди.
— Чого хотіли б досягти з новою командою?
— Якщо зараз я у «Ворсклі», то всіма думками про те, щоб разом із хлопцями досягати максимально високих результатів, приносити якомога більше користі, тобто забивати.
— Владе, наскільки тренувальний процес «Ворскли» відрізняється від команд, де ти працював раніше?
— У кожного тренера свої тренування, підготовка, але все спрямовано на те, аби команда демонструвала хороший футбол і отримувала результат.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые слоты онлайн бесплатно Быстрые кредиты онлайн за считанные минуты Преимущества микрокредитов Самое надежное и дешевое такси в Киеве Медицинский сайт Обзорофф — справочник для вас

Последние новости