3х3: Юнацька збірна стартувала з двох перемог на чемпіонаті світу

3х3: Юнацька збірна стартувала з двох перемог на чемпіонаті світу

Чоловіча юнацька збірна України перемогла чинних чемпіонів світу з Катару на світовому чемпіонаті з баскетболу 3х3 – 18:13.
Після кількох відбитих атак українці зі штрафного відкрили рахунок. Однак суперники майже одразу відігралися. До кінця другої хвилини гри чинні чемпіони світу катарці вийшли вперед на 2 очки – 3:1.
Додавши в атаці українці переломили хід зустрічі. Наші юнаки повели в рахунку – 6:4.
Після половини ігрового часу збірна України залишалася попереду – 7:5. Під кінець шостої хвилини зустрічі перевага українців зросла – 10:6.
Українці не змогли реалізувати кілька наступних атак і за 3 хвилини до кінця матчу різниця скоротилася – 10:9. Дальнім влучанням та штрафними наші хлопці зробили рахунок 14:11 на свою користь за 84 секунди до кінця ігрового часу. Суперники спробували через велетня Сейду наздогнати наших хлопців дальніми кидками. Однак "двійка" від Дейни остаточно позбавила чемпіонів світу шансів у цій зустрічі.
Наступні матчі за вихід з групи в чвертьфінал наша команда зіграє 1 липня проти Банхрейну та Грузії.
Нагадаємо, в першому поєдинку наші хлопці перемогли команду Нової Зеландії – 16:9.
Чемпіонат світу з баскетболу 3х3, Юнаки U-18
29 червня
Україна - Катар - 18:13

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Держи себя в форме: запишись на секцию дзюдо в Киеве Ставки на футбол на Sport – Booking.ru Ставки на спорт на сайте Sport – Booking.ru Критерии выбора проверенного каппера по ставкам на спорт Заработок на ставках: реальность или миф?

Последние новости