МОХНИК: «Клубний автобус – дуже красива, яскрава мішень для бойовиків»

МОХНИК: «Клубний автобус – дуже красива, яскрава мішень для бойовиків»

Заступник гендиректора «Динамо» Сергій Мохник пояснив позицію київського клубу щодо виїзного матчу проти «Маріуполя» у новому сезоні УПЛ.

– Вчора на загальних зборах ми дійшли думки, що не будемо туди їхати. Не тому, що не хочемо, а просто усвідомлюємо, що для «Динамо» і «Карпат» можуть виникнути неприємні, непередбачувані ситуації. Федерація запевнила, що кожен матч розглядатиметься індивідуально. Розуміємо, що це – Україна, що там 20 кілометрів від зони бойових дій. Але наша позиція така: якщо нічого не зміниться, потрібно визначити резервний стадіон. «Динамо» готове зіграти на «Дніпро-Арені».

– Як нам стало відомо, Карпати в цьому питанні – не категоричні. Від візиту в Маріуполь львів’яни напряму не відмовляються і таки можуть туди поїхати. У вас така ж позиція – щоб перед кожним матчем питання розглядалося в індивідуальному порядку?
– Нам Федерація сказала, що перед кожним домашнім матчем «Маріуполя» комісія вирішуватиме – залежно від суперника, від гри, від ситуації, яка в будь-який день може змінитися в той чи інший бік. У цьому нас запевнив Олександр Бандурко.

– Тобто, позиція «Динамо» – не категорична?
– На сьогоднішній момент вона категорична. Ми туди їдемо у 7-му турі, тож потрібно приймати рішення. За регламентними документами УЄФА стадіон не повинен розташовуватися від аеропорту на відстані більшій, ніж 110 кілометрів. Давайте порахуємо: від найближчого аеропорту у Запоріжжі – 270 кілометрів.

Зрозумійте правильно: там же блокпости, їхати туди клубним автобусом, на якому написано «Динамо Київ», – це ж не автомобілем. Сьогодні ми на всі матчі їздимо своїм автобусом. Навіть якщо доводиться летіти, він нас зустрічає в пункті призначення. Як я повезу автобус туди, де зовсім поруч бойовики? Це ж дуже яскрава, красива мішень.

Тому ми перебуваємо на етапі переговорів із «Маріуполем» і є розуміння, що один із матчів проведемо на нейтральному полі. Ми не кажемо, що це – не Україна. Ми розуміємо, в якій ситуації перебуває країна. Але розуміємо й те, що через необдуманий крок можуть виникнути наслідки, які нікому не потрібні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупайте шины на авто по выгодным ценам Как подобрать тент на авто оптимального качества по лучшей цене Стильные кроссовки New Balance — новая коллекция Рашгард – временный тренд или незаменимый атрибут экипировки? Особенности и польза кроссфита: crossfit тренировка

Последние новости