Мирон МАРКЕВИЧ: «Две идеи ван Бастена не имеют права на жизнь»

Мирон МАРКЕВИЧ: «Две идеи ван Бастена не имеют права на жизнь»

Авторитетний тренер проаналізував ініціативи Марка ван Бастена з приводу змін правил футболу.

«Деякі ініціатив Марка ван Бастена я не підтримую, - сказав Мирон Маркевич, -- Зокрема, дві його ідеї не мають права на життя. Не можна скасовувати правило офсайду. Бо тоді форварди перестануть бігати. Вони займуть позицію біля чужого штрафного майданчику і чекатимуть пасу. А це вже буде не футбол, а інший вид спорту. Так само не сприймаю намір вилучати гравця після п’ятого фолу. Віддамо це правило баскетболу, адже у футболі зовсім інше трактування порушення правила. В Англії чи Італії арбітри не звертають уваги на такі фоли, які помічають українські судді. Інші ідеї Марка ван Бастена цікаві та інформативні».

Генеральний директор ФІФА з технічного розвитку Марко Ван Бастен оприлюднив потенційні зміни правил та регламенту у футболі. Зокрема, серію післяматчевих пенальті пропонують замінити на аналог хокейних буллітів -- атакувальний гравець стартуватиме із відстані 25 метрів до воріт і матиме вісім секунд доля того, щоб засмутити голкіпера. Також Ван Бастен висуває ідею змінити або взагалі відмінити правило офсайду. Третя ініціатива -- за фол останньої надії карати жовтою карткою або тимчасовим вилученням на п’ять чи десять хвилин. Топ-менеджер ФІФА також воліє запровадити систему підрахунку фолів і вилучати футболістів після п’ятого порушення правила. Цю норму Ван Бастен запозичує у баскетболу. А от у регбі хочуть перейняти правило спілкування з арбітрами, де лише капітан команди має право розмовляти зі суддями. Також Марко ван Бастен пропонує збільшити число замін до п’яти в одному поєдинку. На думку топ-менеджера ФІФА, кількість матчів за сезон варто скоротити до 50.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Все необходимое для занятия командным видом спорта Скачать Orca Player может каждый Почему стоит сходить на мастер-класс экстремального вождения Лига ставок Промокоды на БК 1xBet. Как его получить?

Последние новости