Василий РАЦ: «Карпаты посеяли хаос в украинском футболе»

Василий РАЦ: «Карпаты посеяли хаос в украинском футболе»

Василь Рац розкритикував «Карпати» за те, що подали позов до суду загальної юрисдикції.

«УЕФА може заборонити нашим клубам грати в єврокубках, - сказав Василь Рац, - Все-таки «Карпати» зробили серйозний крок. Я вважаю, що не треба ходити по судах, а краще вчасно платити футболістам зароблені гроші. В українському футболі і без цього скандалу панує безлад. Тепер «Карпати» посіяли ще більший хаос».

Львівські «Карпати» виграли справу у Федерації футболу, подавши позов до суду загальної юрисдикції. І ось Франківський суд Львова повністю задовольнив позов «Карпат», визнавши незаконним рішення Палати суперечок ФФУ щодо виплати клубом компенсації колишньому гравцю команди Володимиру Гудимі. Ідеться про суму у розмірі 73800 доларів. Також суд скасував штрафи в розмірі 72500 гривень, накладені раніше ФФУ на «Карпати» через ігнорування клубом рішення чиновників у справі Гудими. Цей скандал уже охрестили історичним, адже ще ніколи українська команда не ішла проти волі ФФУ шляхом загальних судів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Все необходимое для занятия командным видом спорта Скачать Orca Player может каждый Почему стоит сходить на мастер-класс экстремального вождения Лига ставок Промокоды на БК 1xBet. Как его получить?

Последние новости