Артем БЕСЕДИН: «Нужно выходить и показывать свою лучшую игру»

Артем БЕСЕДИН: «Нужно выходить и показывать свою лучшую игру»

Нападник нашої команди Артем Бєсєдін згадав попередню гру із «Зорею», розповів про майбутній матч із «Олімпіком» та плани на весняну частину чемпіонату:
- Сподіваюся, в подальших матчах у нас усе складатиметься добре, будемо показувати якісну гру та результативність. Постараємося робити все, що від нас залежить, та доводити, що ми гідні грати в Лізі чемпіонів.
- Ви задоволені, що забили в першому ж матчі чемпіонату після зимової перерви?
- Звичайно, задоволений, адже забивати - це обов'язок нападника. Буду робити все від мене залежне, щоб і надалі продовжувати в тому ж дусі.
- Після того, як Мораес пішов у оренду, основна відповідальність в атаці буде на вас?
- Ми знали, що Жуніору дали п'ять матчів дискваліфікації, тому він усе одно не зміг би грати. Потрібно виходити та показувати свою найкращу гру, виглядати на полі не гірше, тож я розумію, яка відповідальність і на мені, і на Яремчуку. Ми до цього готові.
- У яких кондиціях перебуває команда? Після тренувань було важко переключитися на офіційні матчі?
- На другому зборі було більше ігор, більше ігрової практики. Будь-який футболіст вам скаже, що готуватися до сезону краще через ігри, а не через тренування. До матчу із «Зорею» підійшли в найкращих кондиціях, усі повністю виклалися на полі й показали хороший результат.
- Що можете сказати про найближчу домашню гру з «Олімпіком»?
- Це буде наша перша гра на НСК «Олімпійський» у весняній частині сезону. Ми знаємо, як суперник буде грати, як компактно оборонятися. Тому зробимо все, щоб не підвести наших уболівальників.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Скачать Orca Player может каждый Почему стоит сходить на мастер-класс экстремального вождения Лига ставок Промокоды на БК 1xBet. Как его получить? Gotslot - правильная игра в качественные слоты

Последние новости