Юрий САПРОНОВ: «Свитолина жила на корте»

Юрий САПРОНОВ: «Свитолина жила на корте»

Українська тенісистка Еліна Світоліна вперше увійшла у ТОП-10 світового рейтингу!

— У 2006 році я побачив на дитячому турнірі 12-ти річну дівчинку, Еліну Світоліну з Одеси, — розповідає харківський бізнесмен Юрій Сапронов. — Доручив тренерам моїх клубів поспостерігати за нею на турнірах. Вона нікому зі спонсорів та інших жителів міста Одеси була непотрібна і нецікава.

У 2007 році я запросив Еліну і її сім’ю переїхати тренуватися до Харкова і уклав з нею 7-ми річний спонсорський контракт, який потім був продовжений ще на 5 років, тобто до осені 2019 року. Так, Еліна народжена в Одесі. Але Харків зробив Еліну зіркою, Харків дав Еліні все що потрібно — корти з будь-яким покриттям, тренерів, фітнес, відновлення, гроші на все що потрібно, включаючи всі змагання і турніри за кордоном. Сотні тисяч євро, сотні.

Еліна сумлінно, цілеспрямовано працювала. Вона жила на корті. Одеса не згадувала про неї до 2012 року, коли Світоліна увірвалася в ТОП-100. Потім Одеса почала потихеньку нити, що як це харків’янка! Вона ж одеситка! І чим вище Еліна піднімалася, тим голосніше кричали з Одеси «З яких це пір харків’янка! Вона ж одеситка!». Але ні, тепер вона харків’янка, хоч і народжена в Одесі. У всіх офіційних документах WTA так і записано: резиденція Харків. Харків’янка.

До речі, зараз в Одесі є кілька 12-13 літніх тенісистів, які знову нікому не потрібні. І скоро вони стануть киянки, харків’янками і львів’янками…

ТОП-10 це зовсім інша планета. З 11 по 30-те місця всі приблизно однакові. Десятка це надмірні навантаження і інша ментальність. П’ятірка це вже неймовірні навантаження. І вона туди прийде у наступному році. Цього року завдання залишитися в ТОП-10. Краще в ТОП-8 щоб грати в Сінгапурі підсумковий чемпіонат. Не треба поспішати. Все буде. І Шолом буде. Головне без травм.

Найголовніше не треба звикати в перемог нашої Еліни. Треба вболівати, віддавати свою вболівальницьку енергетику Еліні. Переживати разом з нею. Це величезна титанічна праця — рухатися вгору, до самої вершини. І вона прийде до неї у цьому я впевнений.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие футбольные поля для тренировок чемпионов Тематические пляжи острова Сентоза Кто владеет информацией, тот владеет миром Обворожительная мебель из натурального дерева Лучшие игры 777 бесплатно на сайте онлайн-казино Вулкан

Последние новости