Володимир ШАРАН: «Саме головне, щоб зараз не було ейфорії»

Володимир ШАРАН: «Саме головне, щоб зараз не було ейфорії»

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран:

— Перша гра в цьому році офіційна, і, безумовно, всі хвилювалися до гри. І видно це було і від хлопців, і від мене, тому що «Волинь» – команда така, непередбачувана. Не зважаючи на результати на тренувальних зборах, ми дуже ретельно готувалися до цього поєдинку, ми розуміли, що ця перемога дуже важлива для того, щоб виконати завдання-мінімум – це попасти в шістку. Я задоволений результатом, але грою не зовсім задоволений. Тому що були дійсно такі моменти, на які треба звернути увагу в подальшому.
Саме головне, щоб зараз не було ейфорії ніякої, тому що завжди важко потім налаштовувати хлопців, «збирати» їх до наступних поєдинків. Але я думаю, що в нас команда така, рівноцінні гравці присутні в команді, тому що кожен захоче довести собі, що спроможний виступати в основному складі. Саме головне, що ті хлопці, які пропускали матч, будуть готувалися до «Карпат», і ті хлопці, які після травм, будуть відновлюватися. Тобто, в обоймі знов таки будуть 23-24 гравці. Тому що сьогодні довелось на заміну брати двох гравців з молодіжного складу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие футбольные поля для тренировок чемпионов Тематические пляжи острова Сентоза Кто владеет информацией, тот владеет миром Обворожительная мебель из натурального дерева Лучшие игры 777 бесплатно на сайте онлайн-казино Вулкан

Последние новости